Jdi na obsah Jdi na menu
 


18.kolo 17.5.2009 Pigs FC - Sebranka 2:3

19. 5. 2009

Tak jsme přišli po svatbě Ryštyho, jak zmoklý slepice.

Nažhavený jsme byli tak ze sluníčka, který nám pěkně svítilo do těch pěkně zmuchlanejch ksichtů a kdyby nám dal někdo dejchnout, tak můžeme hrát akorát tak stolní fotbálek.

Sestava-

brána - Uli

obrana - Kůťa, Machr, Marián

útok - Mára, Mijagi, Rychty, Miry.

Mijagi v roli kapitána samozřejmě vyhrál míč -pískali Krysy - Viktor a Krejzič - pískli začátek a tak jsme začali. Hned po rozehrání dostal přihrávku dopředu Mára a s jeho střelou měl brankář hostí veliké potíže. Míč se odrazil k Mijagimu před prázdnou bránu a ten okamžitě z první neomylně plackou střílel do ruky brankáře :(. Další šance byly opět na naší straně, což zůročil gólem, náš jarní střelec Mára 1:0. Na 2:0 dával Marián a už to vypadalo, že to bude jasná záležitost, ale hráči Sebranky si řekli ne ! My přece nebudeme jezdit na rozhodnutá utkání. Pojďme chlapci, zdramatizujeme to trochu a tak jsme si nechali dát gól 2:1.

V druhé půli se toho ujal Uli a nádherným výhozem na Mijagiho, kterého předběhl soupeř si nechal takticky dát jesličky, pro vyšší dramatičnost duelu, poznamenaného žlutou kartou za sestřelení protihráče Mírou. Tlak Sebranky v závěru gradoval a pár minut před koncem při postupném útoku Mára krásnou ranou k tyči sebral soupeři bodové vyhlídky.

Prostě jsme zaslouženě vyhráli a to jsme soupeře měli dva - kocovinu  Pigs :)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář